See the local player permits for May 27-28

LOCAL INTERCHANGE RELEASE 27 – 28 MAY 2017

See the local player permits for May 27-28

Box Hill Hawks Bilston-Gourley, Bronte
Box Hill Hawks Goder, Olivia
Box Hill Hawks Graczyk, Cassandra
Box Hill Hawks Head, Jamie
Box Hill Hawks Knoll, Michael
Box Hill Hawks Madden, Alexa
Box Hill Hawks Mcintyre, Ben
Box Hill Hawks Slaney, Brooke
Box Hill Hawks Toomer, Kayla
Casey Demons Allsop, Daniel
Casey Demons Armour, Trent
Casey Demons Briggs, Jaxon
Casey Demons Byers, Kieren
Casey Demons Cotte, Aaron
Casey Demons Cox, Mitchell
Casey Demons Di Pasquale, Jake
Casey Demons Dickson, Kirk
Casey Demons East, Ethan
Casey Demons Foote, Nathan
Casey Demons Freeman, James
Casey Demons Gill-Renouf, Lachlan
Casey Demons Lovett, Jake
Casey Demons MacHaya, Cory
Casey Demons Nyuon, Gach
Casey Demons Rout, Jai
Coburg Barton, Benjamin
Coburg Betson, Mitch
Coburg Cannolo, Billy
Coburg Donnelly, Stuart
Coburg Formosa, Joshua
Coburg Karpany, Rivva
Coburg Kidd, Liam
Coburg Mattingly, Michael
Coburg McKay, Corey
Coburg Mioni, Alexander
Coburg Owen, Jaidyn
Coburg Rambaldi, Angelo
Coburg Reaper, Jack
Coburg Romios, George
Coburg Svarc, James
Collingwood Beveridge, Kye
Collingwood Blair, Jack
Collingwood Borthwick, Gus
Collingwood Collopy, Jordan
Collingwood Hellier, Jack
Collingwood Hinkley, Dale
Collingwood Howe, Lachlan
Collingwood Indovino, Adrian
Collingwood La Fontaine, Matthew
Collingwood Lane, Campbell
Collingwood Mastromanno, Alessandro
Collingwood Smith, Matthew
Collingwood Starcevich, Jackson
Collingwood Turner, Joshua
Collingwood Wallace, Lachlan
Cranbourne Barfoot, Alice
Cranbourne Dixon, Shani
Cranbourne Drennan, Maree
Cranbourne Hillis, Kaci
Cranbourne Marsh, Shayla
Cranbourne Mclachlan, Riplee
Cranbourne O’Hagan, Taylah
Cranbourne Phillips, Sophie
Cranbourne Robinson, Laura
Cranbourne Stahl, Parris
Cranbourne Wilder, Bonita
Darebin Hibbert, Rachel
Darebin Suleiman, Lauren
Diamond Creek Bire, Natalie
Diamond Creek Cappello, Shazi
Diamond Creek Cobern, Karly
Diamond Creek Farchione, Isabella
Diamond Creek Fraser, Emma
Diamond Creek Harvey, Georgia
Eastern Devils Aing, Olivia
Eastern Devils Bohanna, Tara
Eastern Devils Buckley, Emmy
Eastern Devils Grieve, Charlotte
Eastern Devils Harvie, Stephanie
Eastern Devils Kearney, Beth
Eastern Devils Lambert, Jaimee
Eastern Devils McLean, Georgia
Eastern Devils Privitelli, Rebecca
Eastern Devils Randall, Pepa
Eastern Devils Supple, Megan
Eastern Devils Tesoriero, Lauren
Essendon Bombers Berry, Wilson
Essendon Bombers Carr, Alexander
Essendon Bombers Cornell, Jock
Essendon Bombers Dobson, Benjamin
Essendon Bombers Gilbert, Eamon
Essendon Bombers Laguda, Bruno
Essendon Bombers Lill, Charles
Essendon Bombers Luxford, Michael
Essendon Bombers Madden, Joel
Essendon Bombers Marklew, Alexander
Essendon Bombers Muller, Isaac
Essendon Bombers Ottavi, Joel
Essendon Bombers Strachan, Kieran
Essendon Bombers Uysal, Ozgur
Essendon Bombers Younan, Daniel
Footscray Bulldogs Barry, Anthony
Footscray Bulldogs Bruhn, Anthony
Footscray Bulldogs Dalgleish, Lauchlan
Footscray Bulldogs Foster, Jayden
Footscray Bulldogs Greenwood, Alexander
Footscray Bulldogs Hamilton, Gabriel
Footscray Bulldogs Olsson, Bradley
Footscray Bulldogs Patullo, Joshua
Footscray Bulldogs Ryan, Nicholas
Footscray Bulldogs Staley, Jordan
Footscray Bulldogs Wales, Elijah
Footscray Bulldogs Wallis, Joshua
Footscray Bulldogs Wyatt, Shaun
Geelong Cats Atkins, Tom
Geelong Cats Bertram, Abbey
Geelong Cats Blood, Jack
Geelong Cats Capiron, Daniel
Geelong Cats Close, Simon
Geelong Cats Condy, Robert
Geelong Cats Cross, Jye
Geelong Cats DeGroot, Cheryl
Geelong Cats Delaney, Emma
Geelong Cats Dobson, Sam
Geelong Cats Edwards, Jake
Geelong Cats Floyd, Campbell
Geelong Cats Fogas, Maighan
Geelong Cats Gow, James
Geelong Cats Guthrie, Joshua
Geelong Cats Hickey, Alex
Geelong Cats Inglis, Matthew
Geelong Cats Klingbeil , Millie
Geelong Cats Kol, Harrison
Geelong Cats Maguire, Madisen
Geelong Cats McLachlan, Sam
Geelong Cats McMullan, Trent
Geelong Cats Mitchell, Callum
Geelong Cats Moloney, Benjamin
Geelong Cats Reid, Ben
Geelong Cats Sexton, William
Geelong Cats Shapter, Riley
Geelong Cats Spiteri, Leigh
Geelong Cats Telford, Teresa
Geelong Cats Thompson, Jai
Geelong Cats Thompson, Marcus
Geelong Cats Tsitas, James
Geelong Cats Webb, Luke
Melbourne Uni Bennett, Rebecca
Melbourne Uni Burleigh, Rhiannon
Melbourne Uni Cantwell, Martha
Melbourne Uni Conti, Monique
Melbourne Uni Cordes, Prudence
Melbourne Uni Kierce, Stephanie
Melbourne Uni Phillips, Emma
Melbourne Uni Sgro-Ralph, Giulia
North Ballarat Beks, Shannon
North Ballarat Cleary, Angus
North Ballarat Cooke-Harrison, Jacob
North Ballarat Cox, Ben
North Ballarat Edwards, Bailey
North Ballarat Hausler, Nicholas
North Ballarat Huppatz, Lochie
North Ballarat Jones, Billy
North Ballarat Korewha, Jarrod
North Ballarat Lee, Charlie
North Ballarat Lukich, James
North Ballarat Lusby, Benjamin
North Ballarat McQueen, Jake
North Ballarat Mellington, Keegan
North Ballarat Payne, Brenton
North Ballarat Perry, Coby
North Ballarat Simpson , Benjamin
North Ballarat Speirs, Timothy
North Ballarat Waterbury, Keenan
North Ballarat Weightman, Nicholas
North Ballarat Wheelahan, Jacob
Northern Blues Adams, Carl
Northern Blues Bradley, Jake
Northern Blues Burt, Matthew
Northern Blues Collins, Jayden
Northern Blues Collins, Luke
Northern Blues Costanzo, Daniel
Northern Blues Dawson, Mitchell
Northern Blues Droessler, Brandon
Northern Blues Duscher, Jacob
Northern Blues Fowler, Sam
Northern Blues Glover, Sam
Northern Blues Krithararis, William
Northern Blues Mahon, Jack
Northern Blues Maibaum, Rob
Northern Blues Malual, Bior
Northern Blues McCabe, Chris
Northern Blues Peet, Sam
Northern Blues Rafferty, John
Northern Blues Roos, Tyler
Northern Blues Thorpe, Jaylon
Northern Blues Wale-Buxton, Liam
Port Melbourne Atkins, Dylan
Port Melbourne Bennett, Samuel
Port Melbourne Carey, Christopher
Port Melbourne Clarke, Scott
Port Melbourne Conway, Isaac
Port Melbourne De Soysa, Samuel
Port Melbourne Dove, Kyle
Port Melbourne Golby, Mitchell
Port Melbourne Goss, Will
Port Melbourne Hanley, Ethan
Port Melbourne Harrison, James
Port Melbourne Hayes, Mitchell
Port Melbourne Hogan, Billy
Port Melbourne Hogan, Riley
Port Melbourne Hooper, Harvey
Port Melbourne Houghton, Dale
Port Melbourne Jaffer-Williams, Yarran
Port Melbourne Johnson, Hugh
Port Melbourne Johnson, Jesse
Port Melbourne Knowles, Timothy
Port Melbourne Krakauer, Ashley
Port Melbourne Michael, Samuel
Port Melbourne O’Brien, Jake
Port Melbourne Pickess, Sam
Port Melbourne Pullan, James
Port Melbourne Renooy, Kade
Port Melbourne Smith, Jesse
Port Melbourne Tang, Michael
Port Melbourne Treverton, Lachlan
Port Melbourne Urban, Alexander
Port Melbourne Valenti, Shane
Port Melbourne Van Unen, Dylan
Port Melbourne Vella, Anthony
Port Melbourne Viojo-Rainbow, Dillon
Port Melbourne Waddell, Lachlan
Port Melbourne Wenn, Michael
Port Melbourne Wilson, Aaron
Port Melbourne Wooffindin, Mitchell
Richmond Football Club Coates, William
Richmond Football Club Mannagh, Shaun
Richmond Football Club McCubbin, Zak
Richmond Football Club McKenzie, Lachlan
Sandringham Atkins, Richard
Sandringham Bailey, Beau
Sandringham Butler, Lachlan
Sandringham Cathcart, Callum
Sandringham Colombo, Christopher
Sandringham Dobosz, Julian
Sandringham Dundon, Timothy
Sandringham Fisscher, Joseph
Sandringham Fox, Josh
Sandringham Gogis, Luke
Sandringham Grace, Taylor
Sandringham Gregson, William
Sandringham Haidon, Johnathan
Sandringham Hayward, Reuben
Sandringham Hooy, Matthew
Sandringham Hughes, Daniel
Sandringham Iudica, Robert
Sandringham Jones, Oliver
Sandringham Larkin, Conor
Sandringham Laumets, Thomas
Sandringham Lloyd, Jye
Sandringham Lopo, Kurt
Sandringham Matera, Jordan
Sandringham Monkhorst, Ryley
Sandringham Nissenbaum, Kane
Sandringham Noone, Jack
Sandringham Pierce, Rhys
Sandringham Rendell, Daniel
Sandringham Rich, Corey
Sandringham Riley , Connor
Sandringham Scagliarini, Nathan
Sandringham Smith, Nathan
Sandringham Stewart, Jordan
Sandringham Thompson, Theophilos
Sandringham Wallace, Jack
Sandringham Willatt, Samuel
Seaford Adams, Jessica
Seaford Bezzant, Chelsea
Seaford Conway, Stacey
Seaford Edwards, Jenna
Seaford Hollingsworth, Grace
Seaford Ricardo, Georgia
Seaford Rutter, Lucy
Seaford Sanders, Kellie
Seaford Walsh, Isabella
St Kilda Clarke, Niamh
St Kilda Clarke, Nuala
St Kilda Mesiti, Taylor
St Kilda Moore, Kayla
St Kilda Pedersen, Danica
St Kilda Raeside, Sara
St Kilda Sguazzato, Kayla
St Kilda Smith, Emily
St Kilda Stewart, Ashleigh
St Kilda Watson, Taylah
VU Western Spurs Bartolo, Jessica
VU Western Spurs Casley, Aleisha
VU Western Spurs Davies, Jessie
VU Western Spurs Dinuccio, Tayla
VU Western Spurs Dockery, Alexandra
VU Western Spurs Fato, Alexandra
VU Western Spurs Gillam, Tarli
VU Western Spurs Hardeman, Caroline
VU Western Spurs Maljevac, Jasmine
VU Western Spurs Moss, Taylor
VU Western Spurs Skinner, Elizabeth
VU Western Spurs Smyth, Taylor
VU Western Spurs Stanyer, Emily
VU Western Spurs Storer, Olivia
VU Western Spurs Unwin, Amy
Werribee Tigers Adams, Aiden
Werribee Tigers Amarantidis, Spiros
Werribee Tigers Belbasis, Matthew
Werribee Tigers Campisi, Frank
Werribee Tigers Iles, Billy
Werribee Tigers Johnston, Alexander
Werribee Tigers Liberatore, Anthony
Werribee Tigers McLeod, Luke
Werribee Tigers Meredith, Nicholas
Werribee Tigers Pickering, Mathew
Werribee Tigers Williams, Jack
Williamstown Condon, Thomas
Williamstown Eales, Jayden
Williamstown Goetz, Luke
Williamstown Magee, Jacob
Williamstown Philpot, Max
Williamstown Sing, Nicholas
Williamstown Yeo, Corey

Naming Rights

Official Partners

Official Licencee / Supplier